UREĐENJE UČIONICE ENGLESKOG JEZIKA
Autor: Administrator , 19. 12. 2017.

Učenici 3.C razreda (Grafički urednici - dizajneri) Prirodoslovno Grafičke škole su, na inicijativu profesorice engleskog jezika Nade Kombure, odlučili samostalno preurediti učionicu engleskog jezika. Zidovi su sada ocrtani svjetski poznatim motivima kao što je prepoznatljiva engleska telefonska govornica, njujorški putokazi, londonski Big Ben, jedinstvena njujorška linija nebodera zajedno s Kipom slobode, te zastave svih zemalja engleskog govornog područja. Učenici su tokom dvije subote u potpunosti izImjenili izgled učionice, uz pomoć profesora i ravnatelja, te ostavili trajan trag na zidovima naše škole.

U nastavku možete pogledati kratki video uradak kojeg je snimio TEO IVANKOV, učenik 1.C razreda (smjer grafički urednik - dizajner).