NASTAVA U PERIVOJU VLADIMIRA NAZORA 1.d i 1.e
Autor: Administrator , 21. 11. 2017.

Učenici 1.d i 1.e razreda (smjer: medijski tehničar i WEB dizajner) 19. listopada 2017. s profesoricama Martinom Perić i Jelenom Barbarić- Gaćina bili su u Perivoju Vladimira Nazora na izvanučioničkoj nastavi.

Cilj izvanučioničke nastave je upoznati biljne vrste koje se nalaze u Perivoju i uvjete koji su biljkama potrebni za rast i razvoj, promatranjem i fotografiranjem biljaka. Snimljene fotografije će nakon obrade na nastavi Fotografije biti postavljene u školski fotoherbarij Zelene ulice našeg grada, čija poveznica se nalazi na stranicama naše škole.

Uz vježbanje promatranja i fotografiranja izvanučioničkom nastavom učenici razvijaju svjesnost o biljkama i pozitivan odnos prema biljkama u svom okruženju. Neke od zanimljivijih i uspješnijih fotografija iskoristit ćemo za izradu kalendara za 2018./2019. godinu.