Prigodnom dodjelom nagrada obilježen Međunarodni dan volontera
Autor: Administrator , 6. 12. 2018.

U srijedu, 5. prosinca 2018. prigodnom dodjelom nagrada u  Gradskoj loži Volonterski centar je obilježio 4. prosinca, Međunarodni  dan volontera te iskoristio priliku da zahvali svima koji doprinose promicanju volontiranja na području Zadarske županije.

Tako je, osim nagrađenih, zahvalnicu između ostalih dobila i naša, Prirodoslovno-grafička škola „za angažiranje učenika u volonterske aktivnosti izravno povezane s promocijom volonterstva“. U ime škole nagradu je primio ravnatelj Tomislav Grbin. Posebnu zahvalnicu je dobila i naša vrijedna profesorica Anamarija Ivković „za izniman doprinos promociji volonterstva u lokalnoj zajednici“. Nagrade i zahvalnice su uručili Jagoda Surać, zamjenica gradonačelnika i Nikica Miletić, pročelnik za javnu nabavu i  upravljanje imovinom Zadarske županijea Josip Vidov, voditelj Volonterskog centra je pozdravio i čestitao svim  volonterima.

Zahvalnicu je dobio i Domski bend Motovun kojeg čine korisnice i korisnici Doma za odrasle Motovun jer su jučer uljepšali cijelo događanje  i na kraju podignuli atmosferu izvedbom pjesme Sretan Božić svakome.

Foto: David Padovan