UČENICI PRIRODOSLOVNO-GRAFIČKE ŠKOLE OSLIKALI PREDVORJE ZADARSKOG RODILIŠTA!
Autor: Administrator , 2. 3. 2017.

U ponedjeljak 27. veljače 2017. predstavljeno je novouređeno predvorje zadarskog rodilišta na odjelu ginekologije.
 Inicijativa za oslikavanje zidova potekla je od fotoreportera Zadarskog lista, svidjela se dr. Branku Dukiću koji je kontaktirao našu školu. Učenici i profesori naše škole osmislili su motive i prilagodili ih za taj prostor. Grafički studio G se priključio projektu, isprintao i zalijepio folije.
 "Budućim roditeljima i svima drugima koji budu prolazili kroz ovaj prostor, boravak će, sasvim sigurno, biti puno ugodniji nego do sada" - kazao je Dukić. Otvorenje predvorja su učenici 2.d razreda učinili svečanijim izvevši kratki prigodni program.