Autor: Administrator , 25. 4. 2017.

U caffe galeriji Đina svečano je otvorena izložba sportske fotografije. Iduća tri tjedna možete pogledati malu fotogaleriju sportske fotografije. Naši učenici i ujedno fotografi spojili su umjetnost i sport u jedan pojam. Iako naizgled dva nespojiva pojma savršeno prikazuju kako ova dva pojma mogu postati jedno.

Tijekom cijele školske godine učenici Prirodoslovno-grafičke škole Zadar marljivo su „vrebali“ najzanimljivije trenutke na parketu zadarskih Mocira. Posebno možemo zahvaliti učenicima Lauri Virag (3.D), Anastaziji Barić (4.D), Lauri Cindrić (4.D), Toniju Bučiću (3.D) i Doris Harbaš (3.D) koji su svoje slobodno vrijeme izdvojili kako bi uhvatili najzanimljivije trenutke futsala.

No suradnja Futsal Zadra i Prirodoslovno-grafičke škole Zadar ovdje ne prestaje, ovi vrijedni učenici obučavaju buduće generacije kako bi naslijedili njihov posao te se suradnja nastavlja.