Projekt Pyxie Dust
Autor: Administrator , 14. 6. 2016.

Poziv za besplatno sudjelovanje na Pyxie Dust događaju u Zadru djevojkama u dobi od 13 do 18 godina koje će se održati 17. i 18. lipnja u prostoru COIN coworkinga.
Projekt Pyxie Dust projekt je koji tinejdžericama pruža inspiraciju i osnažuje ih da se obrazuju i razvijaju u STEM područjima (Science, Technology, Engineering, Mathematics). Njegovo izdanje za 2016. godinu uključuje seriju dvodnevnih događaja za djevojčice i djevojke između 13 i 18 godina koji se održavaju u 3 hrvatska grada – Zagrebu, Osijeku i Zadru.
Program događaja uključuje sudjelovanje mentora i govornika koji rade s djevojkama na raznim zadacima, dok djevojke i same sebi međusobno pomažu. Sastoji se od niza zabavnih radionica koje uključuju različite pokuse, vježbe, timski rad, rješavanje IT problema i isprobavanje novih tehnologija! Sve uz veliku dozu druženja i zabave!
Sve će djevojke na kraju događaja dobiti potvrde o sudjelovanju i imati prilike i dalje biti dijelom Pyxie Dust zajednice.

Više informacija o projektu

Više informacija o događaju u Zadru

Za dolazak se prijavljujete >>ovdje<<

Video sa zadnjeg Pyxie Dust događaja koji se održao u Osijeku