Državno natjecanje - Grafička tehnologija i audiovizualno oblikovanje
Autor: Administrator , 6. 5. 2014.

Na 6. Državnom natjecanju učenika i učenica iz obrazovnog sektora Grafička tehnologija i audio-vizualno oblikovanje, održanom krajem prošlog tjedna u Zaboku, Prirodoslovno-grafička škola Zadar ostvarila je odlične rezultate.

Učenik Marijan Martinović (4c) pod vodstvom mentora Ivana Friganovića osvojio je 1. mjesto u kategoriji grafička tehnologija.
Tema ovogodišnjeg natjecanja bilo je volontiranje te su učenici imali zadatak dizajnirati i izraditi tematsku brošuru te sve pripremne elemente za tisak iste.
Drugi dio natjecanja odvio se u samom Zaboku gdje je u praktičnom zadatku bilo potrebno pripremiti proizvod za tisak prema zadanom predlošku. Marijanov prospekt na temu fiktivnog volonterskog centra u Zadru odlično je prihvaćen dok se u praktičnom dijelu jako dobro snašao, što je zajedno rezultiralo najvećim brojem bodova te prvim mjestom.
U kategoriji multimedije, učenice Jezidžić Marina i Madunić Pava Katarina (mentor Anamarija Ivković) osvojile su 5. mjesto sa svojim promiđbenim video uratkom o volonterstvu.

Priloženi dokumenti:
GRAFICKA_TEHNOLOGIJA_POREDAK.pdf (358.93 KB)