Erasmus+ GameINg - rezultati ponovljenog natječaja za sudionike mobilnosti
Autor: Martina Perić, 17. 3. 2021.

Povjerenstvo za odabir sudionika mobilnosti u Erasmus+ GameINg projektu objavljuje konačne rezultate ponovljenog natječaja za odabir sudionika mobilnosti.

Rezultati su podijeljeni u tri grupe po obrazovnim smjerovima, a jedino kod smjera medijski tehničar troje učenika prelazi crtu i nalazi se na listi sudionika. To je zbog toga što je nakon promjena (odustajanja nekih sudionika zbog nemogućnosti realizacije programa mobilnosti u ožujku prošle godine) kvota rezervirana za medijske tehničare ostala nepopunjena.

Učenici koji se nalaze ispod crvene crte čine rezervnu listu sudionika. Učenici s rezervne liste će sudjelovati u svim pripremama kako bi mogli zauzeti oslobođeno mjesto i nesmetano sudjelovati u mobilnosti ukoliko oni s prve liste odustanu.

Medijski tehničar: (1 sudionik programa mobilnosti Video Games Art i 2 sudionika programa Video Game Development)

Grafički urednik - dizajner: (svi učenici ispod crvene crte se nalaze na rezervnoj listi sudionika)

Web dizajner: (učenik/ca ispod crvene crte se nalazi na rezervnoj listi sudionika)

Konačna lista sudionika programa mobilnosti Video Games Art (žuto je označen sudionik odabran na ponovljenom natječaju)