Erasmus+ GameINg - rezultati natječaja za sudionike mobilnosti
Autor: Martina Perić, 1. 11. 2019.

Povjerenstvo za odabir sudionika mobilnosti u Erasmus+ GameINg projektu objavljuje privremenu ljestvicu poretka. Konačnu rang ljestvicu kao i odluku o sudionicima mobilnosti donijet će Povjerenstvo za odabir polaznika mobilnosti nakon završetka žalbenog postupka te će rezultate objaviti na mrežnim stranicama škole 5. studenog 2019.

Rezultati su podijeljeni u tri grupe po obrazovnim smjerovima, a unutar svake grupe je točno određen broj mjesta po programima mobilnosti kako je navedeno u natječaju.

Učenici koji se nalaze ispod crte, čine rezervnu listu sudionika. Učenici s rezervne liste će sudjelovati u svim pripremama kako bi mogli zauzeti oslobođeno mjesto i nesmetano sudjelovati u mobilnosti ukoliko oni s prve liste odustanu.

Grafički urednik - dizajner: (7 sudionika programa mobilnosti Video Games Art i 2 sudionika programa Video Game Development)

Medijski tehničar: (5 sudionika programa mobilnosti Video Games Art i 7 sudionika programa Video Game Development)

Web dizajner: (4 sudionika programa mobilnosti Video Games Art i 7 sudionika programa Video Game Development)